branding

graficzna strona, czyli wizerunek Twojej marki jest tym, co sprawia, że Twój biznes staje się rozpoznawalny, a Twoje produkty i usługi sprzedają się lepiej. Jeżeli poważnie myślisz o swojej marce, przygotuj się na rewolucję w wizerunku!

Logo to tylko początek. Aby przyciągnąć Twoich wymarzonych klientów, zajmiemy się także Twoimi firmowymi materiałami oraz nową odsłoną w mediach społecznościowych i w internecie.
Jeżeli próbujesz zdziałać coś samodzielnie, ale Twoje działania nie przynoszą efektów, to znak, że potrzebujesz naszego wsparcia! Zaczniemy od wspólnej sesji, dzięki której poznamy lepiej Twoją markę, jej misję oraz sprecyzujemy charakterystykę klienta idealnego. Zbudujemy wspólnie strategię komunikacji, dzięki której rozjaśnią się wszystkie Twoje wątpliwości.
Kiedy będziemy się rozstawać po ukończonej metamorfozie Twojej marki, otrzymasz od nas szablony i wskazówki: będziesz mieć pewność, że Twój wizerunek jest Twoim sprzymierzeńcem, a Twoi wymarzeni klienci już czekają, żeby mieć Cię dla siebie!
Tutaj może zabłysnąć Twoja marka
 

startujemy od 4500 zł netto
kliknij i zobacz

zobacz, jak pomogłyśmy naszym klientom stworzyć nieszablonowy wizerunek i przyciągnąć wartościowych klientów

 mówią 

GOSIA WRĄBEL

Przed nieszablonową metamorfozą moja strona po prostu wisiała w internecie. Była nieaktualna i brakowało na niej naszych najnowszych realizacji. Teraz jestem przekonana, że moja firma www dobrze prezentuje się w internecie! 

Moja strona stała się lekka i przejrzysta. Treści najważniejsze dla potencjalnych klientów są dobrze wyeksponowane, a w portfolio znajdują się piękne galerie z aktualnymi realizacjami. Dzięki odświeżeniu wizerunku mojej firmy, już w październiku udało mi się zapełnić nowymi zleceniami kalendarz na cały przyszły sezon 2020. Sam proces projektowania i wdrażania strony przebiegał bardzo sprawnie, a interaktywne makiety z możliwością nanoszenia komentarzy to świetne rozwiązanie! Jeśli zastanawiasz się nad odświeżeniem wizerunku swojej firmy, polecam współpracę z Karlą i Anią - to strzał w dziesiątkę!

Bogna Bojanowska
CEO Mint

Na początku obawiałam się, czy będę w stanie nazwać moje oczekiwania, bo to, że traficie w mój gust wiedziałam od samego początku. Spodobało mi się kreatywne podejście i poczucie, że jestem zaopiekowana. Mile zaskoczył mnie podarunek powitalny, to niecodzienny gest, który zapada w pamięć.

Projekty Dziewczyn poprawiły mój wizerunek w sieci, unowocześniły stronę, dodały porządnego kopa, ale także usprawniły codzienne działanie. Pomogły mi bardzo tutoriale video z obsługi strony, głos Karli fenomenalny, kojący. Dzięki zmianom powoli ruszamy ze wzrostem sprzedaży, odnotowujemy też więcej wejść na stronę www. Polecam współpracę, bo jest konkretnie, z pomysłem i na czas.

01

04

 mówią 

Małgosia Pawlińska
Coaching & Mentoring

Dzięki zmianom na mojej stronie www poczułam spokój wewnętrzny, jasno wyznaczony kierunek, uporządkowanie i wyrazistość w tym co i do kogo mówię. Współpraca z wami dodała mi odwagi, by otwarcie i jasno komunikować co i dla kogo robię.

Nie mówiąc już o tym, jak umiliłyście mi obecną pracę! Teraz z ogromną przyjemnością tworzę nowe treści na mojego bloga. Macie świeże spojrzenie na każdy projekt, ogromne wyczucie drugiego człowieka i jego potrzeb, które trzeba ubrać w obraz zamiast słów. Współpracując z Wami czułam, że jestem w rękach właściwych osób. A efekty pracy wyszły rewelacyjne, i jest to nie tylko moje zdanie, również moich czytelników i klientek.

Martyna Kruszyk

Stwierdzenie, że „mój biznes wskoczył na nowy poziom” wydawało mi się przesadzone, ale… właśnie tak się stało! Dzięki nowemu, odświeżonemu wizerunkowi nieprzekonane do tej pory klientki decydują się na pierwszą wizytę.

Moja nowa strona zachwyca elegancją i klasą, a wprowadzone ułatwienia, takie jak sklep internetowy czy rezerwacje online, podnoszą komfort korzystnia ze strony i przyśpieszają zakupy. Dzięki workbookowi ze wskazówkami jak poruszać się w moim nowym wizerunkowym świecie, mam w ręku narzędzie do spójnego zarządzania wszystkimi treściami.

02

04

 mówią 

Kinga Więckowska

Cokolwiek napiszę, to będzie za mało, aby wyrazić, jak wdzięczna jestem za Wasze serce, umiejętności i zmysł estetyczny. Za rozmowy, porady i profesjonalizm włożony w naszą współpracę. 

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ! A obserwującym bardzo polecam współpracę z Dziewczynami. Efekty przeszły moje oczekiwania. 

Żaneta Kajs

Współpraca z dziewczynami z SHABLON to magia doświadczania profesjonalnej obsługi. Mogłabym ją nazwać jednym słowem - FLOW. Umiejętność słuchania potrzeb klienta, ich analizowania i wizualizowania zachwyciła mnie.

Miałam poczucie, że powierzyłam budowanie swojej marki osobistej profesjonalistkom. Moim inspiracjom został nadany właściwy kierunek, a chaos pomysłów został uporządkowany. Dużą wagę przykładam do estetyki rozwiązań, spójności, harmonii. Dziewczyny świetnie poradziły sobie z tak wymagającym klientem. Ta współpraca to była prawdziwa przyjemność. Serdecznie polecam.

03

04

 mówią 

Axela Rinoa

Karla i Ania to bardzo pozytywne osoby, które pokazały, że mogę im w pełni zaufać. Ich umiejętność aktywnego słuchania klienta połączona ze świetnym okiem designowym to gwarancja spokoju.

Uwielbiam współpracę z dziewczynami! Zanim zaczęłam biznes, kierowałam zespołem kreatywnym, a zatem długo zwlekałam z oddaniem kawałka kreatywnej pracy innym. Powierzając część prac graficznych w ich ręce mogłam bez stresu poświęcić czas na strategiczny rozwój mojego biznesu. Bardzo Wam dziękuję, dziewczyny!

Diana Jankowiak
CEO Energia Tłumaczy

Ania i Karolina pomogły mi ubrać koncepcję marki i bloga stworzonych z myślą o tłumaczach w piękną i funkcjonalną grafikę.

Nie tylko doskonale doradziły wybór elementów identyfikacji wizualnej, ale także zaprojektowały spójne strony internetowej dla bloga i mojej marki osobistej, dzięki czemu moja działalność w sieci zaczyna być rozpoznawalna. Dziewczyny zaprojektowały też całą masę materiałów do druku, z których korzystam z przyjemnością już od 3 lat, a one nie zestarzały się nawet o jeden dzień!

04

04

4
5

Cześć!

POZNAJ NASZĄ PACZKĘ
jesteśmy Karla i Ania, czyli kreatywne duo grafików i najlepszych przyjaciółek. Od 6 lat tworzymy strategiczny wizerunek marek i konwertujące strony www.

Słuchamy, radzimy i dobieramy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym klienci zaufają Twojemu autorytetowi, a Ty zobaczysz realne zyski w kieszeni! Pracujemy z Sylwią, programistką, która opiekuje się techniczną stroną projektów, i Moniką – nieszablonową strateg kobiecych biznesów eksperckich – która potrafi dotrzeć do Twoich ukrytych talentów i przekuć je w dochodowe przedsięwzięcie! Tak powstała nasza agencja brandingowa nieszablonowych Dziewczyn!

co otrzymasz, decydując się na nieszablonowy branding?

strategię komunikacji
indywidualną, godzinną strategiczną sesję wstępną i wspólną burzę mózgów z Moniką, czyli nieszablonową strateg kobiecych biznesów – to będzie pierwsze zderzenie się Twoich wyobrażeń o marce z rzeczywistością
autorski kwestionariusz do pracy nad wizją Twojej marki i zorganizowania swoich pomysłów na rozwój
opcjonalnie: godzinną sesję poświęconą strategii launchu Twojej marki. Zadasz wszystkie pytania, które przyjdą Ci do głowy, a my pomożemy Ci przygotować się na Twój wielki dzień!
graficzny wizerunek
logo do publikacji online i do druku we wszystkich niezbędnych formatach oraz w co najmniej 2 wariantach
paletę kolorystyczną opisaną kodami kolorów do druku oraz użytku w internecie
fonty dopasowane do charakteru Twojej firmy
pakiet elementów graficznych dopełniających wizerunek brandu, zawartych w jednej grafice społecznościowej (np. zdjęcie w tle na Facebook, grafika lub stories na Instagram, nagłówek newslettera, you name it, Girl!)
stopka mailowa w formacie HTML do użytku w programie pocztowym
mini brandbook marki, dzięki któremu nie popełnisz już nigdy więcej żadnego wizerunkowego błędu!
dodatkowe elementy
zabłyśniesz niebanalną ofertą, niecodzienną wizytówką, kobiecym katalogiem lub przyciągającą wzrok ulotką – zaszalejmy!
jeżeli uznamy wspólnie, że Twoim kolejnym krokiem powinna być sesja wizerunkowa, nic się nie martw! Przygotujemy Cię do niej, tworząc wspólnie plan sesji wraz z zaleceniami co do ubioru, póz i lokalizacji!
możemy przygotować także koncepcję graficzną i szablony pod media społecznościowe
jeżeli działasz częściej offline niż online, zadbamy o unikatowe doświadczenie Twojego klienta, projektując papeterię firmową, cenniki, ścianki wystawiennicze czy opakowania użytkowe.
inne, dopasowane do potrzeb Twojej marki, reprezentujące Cię w świecie online, na spotkaniu biznesowym czy wystąpieniu konferencyjnym

wiemy, że Twoja marka jest naprawdę świetna! Czas pokazać to całemu światu i zawalczyć o biznes i zyski, o których ciągle tylko marzysz!

UMÓW SPOTKANIE WSTĘPNE

czy czujesz już, jak nadciąga nowa energia?

chcesz zabrać się do prac już teraz?

możesz sprawić, że Twoja marka nie tylko zachwyci Twoich klientów, ale zacznie pracować tak, jak tego oczekujesz!

czy czujesz już, jak nadciąga nowa energia? chcesz zabrać się do pracy już teraz?

możesz sprawić, że Twoja marka nie tylko zachwyci Twoich klientów, ale zacznie pracować tak, jak tego oczekujesz!

nasz proces

01
kontakt
Wyślij nam mail lub zostaw wiadomość na naszej stronie za pomocą formularza kontaktowego. Opisz w kilku zdaniach swoją markę, wyzwania biznesowe, jakie Cię czekają i zmiany, które planujesz wprowadzić do wizerunku. Jeśli informacje zawarte w Twojej wiadomości będą wystarczające, prześlemy Ci link do ustalenia spotkania wstępnego. W trakcie spotkania zadamy kilka pytań, by doprecyzować szczegóły i na podstawie Twoich odpowiedzi przekażemy naszą ofertę mailowo.
02
umowa
Po zaakceptowaniu oferty podpisujemy umowę na usługi graficzne. W umowie sprecyzowany jest zakres naszych usług, wynikający z oferty, termin realizacji oraz wysokość zaliczki i całości wynagrodzenia. Umowa jest dla Ciebie bardzo ważnym elementem współpracy, ponieważ dzięki niej otrzymujesz na koniec majątkowe prawa autorskie. Dopiero od tego momentu możesz oficjalnie i formalnie posługiwać się projektami. Umowa zabezpiecza Twoje i nasze interesy i jest mapą działania przy projekcie.
03
STRATEGIA
Formalności załatwione, więc bierzemy się do pracy na poważnie! Na tym etapie Twoją markę czeka głęboka analiza. W trakcie spotkania strategicznego wyłonimy misję i wizję Twojej marki, określając jej archetyp. Sprecyzujemy także Twojego klienta idealnego i porozmawiamy o preferowanej stylistyce projektu. Nakreślimy strategię komunikacji graficznej, która będzie wyznacznikiem dla całości kreacji. Swoje pomysły zbierzesz w autorskim workbooku, który posłuży do opracowania tablic inspiracji do projektu.
04
projektowanie
Wstępne projekty przygotowujemy w ciągu kilku dni od naszej wspólnej burzy mózgów. Liczbę szkiców logo ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb i budżetu. Tworzymy projekty, opierające się na wyznaczonej strategii i dopasowane do oczekiwań Twojego wymarzonego klienta. Dzięki spójności wszystkich elementów graficznych kreujemy rozpoznawalną markę, której nie da się przeoczyć, a która obrazami mówi więcej niż tysiąc słów.
05
dalsze prace
Do wybranych szkiców wprowadzamy zmiany i modyfikacje według wytycznych, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Na tym etapie proponujemy i podsuwamy dodatkowe rozwiązania. Wprowadzamy trzy serie poprawek w ustalonym budżecie. Pozostajemy w stałym kontakcie mailowym, dzięki czemu trzymasz rękę na pulsie, a proces moderuje nasza managerka projektów. Gdyby trzy serie zmian okazały się niewystarczające, dodatkowe prace rozliczamy w trybie godzinowym.
06
gotowy wizerunek
Po zakończeniu prac czas na płatność. Po płatności przesyłamy finalne wersje plików i przenosimy wraz z płatnością majątkowe prawa autorskie. Zanim się rozstaniemy, upewnimy się, że dokładnie wiesz, jak korzystać ze swojego nowego wizerunku, by przynosił Ci on największy zysk. Po zakończeniu prac spotykamy się na godzinne podsumowanie, w trakcie którego możesz zadać wszystkie swoje pytania. Od tej pory Ty i Twój projekt możecie ruszać w świat i podbijać rynek! Powodzenia!

Pst, girl!

BEZPŁATNE MATERIAŁY

wiemy, że Twoja marka jest naprawdę świetna! Czas pokazać to całemu światu i zawalczyć o biznes i zyski, o których ciągle tylko marzysz! Dlatego proponujemy Ci nasze bezpłatne workbooki. Pobierz i przekonaj się, co możesz zmienić już dziś!

POTRZEBUJESZ TAKŻE

strony www?