Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/gotujesy/domains/pixel-witches.pl/public_html/shablon/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 492

NIESZABLONOWY WEBINAR

jak pracować za lepsze stawki i cieszyć się swobodą w biznesie kreatywnym

webinar odbył się w czwartek, 23.01 godz. 20:00. Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych, gdzie na pewno będziemy informować o kolejnych wydarzeniach edukacyjnych.

Powiedz nam, czy…

Masz dość pracy jako za głodowe stawki przy wymagających projektach graficznych, ilustratorskich czy fotograficznych, które wyczerpują Cię psychicznie i fizycznie (te godziny przed komputerem, huh)?

Masz problem z wycenianiem własnej pracy, zarabiasz za mało, ale boisz się podać klientom wyższe stawki?

Nie wiesz jak sensownie reklamować online siebie i swoje prace, tak żeby przyciągnąć odpowiednich klientów, którzy cenią Twój design?

Przyjmujesz każde zlecenie, żeby zbudować swoje portfolio, nie potrafisz odmówić, a Twoja frustracja sięga zenitu? Jednocześnie nie możesz odpuścić żadnego projektu, bo Twój budżet się nie zepnie?

Pracujesz niby we własnej firmie, ale Twoja praca nie przynosi Ci satysfakcji i masz wrażenie, że wciąż użerasz się z klientami, którzy „nie czują” Twoich projektów?

Nie potrafisz zapanować nad budżetem i rozplanować go odpowiednio zarówno na inwestycje, jak i czas sezonu ogórkowego?

Wygląda na to, że utknęłaś na jednym z 4 popularnych mitów o prowadzeniu kreatywnego biznesu. Potrzebujesz kilku prostych rozwiązań, by móc zacząć pracować na własnych zasadach.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

jesteśmy Karla i Ania, czyli kreatywne duo grafików i strategów komunikacji. Od 6 lat prowadzimy studio graficzne SHABLON. Na co dzień tworzymy wizerunki kobiecych marek online, projektujemy strony www oraz layouty do wykorzystania w mediach społecznościowych.

Na przestrzeni ostatnich 2 lat, po dwóch spektakularnych i medialnych fakapach, nasze studio przeszło metamorfozę! Wkrótce nasz zespół rozrósł się do 5 wspaniałych kobiet, z którymi w rodzinnej atmosferze realizujemy projekty, o których zawsze marzyłyśmy. Dzięki prostym zmianom w codziennym działaniu spędzamy mniej czasu przy komputerze, a zarabiamy trzy razy więcej. Wierzymy, że Ty też możesz to zrobić!

Pracujemy na własnych zasadach, pilnujemy stawek i dbamy o dobieranie zleceń, które niosą w świat nasz styl. Często słyszymy, że nasze projekty są wow! i dają efekty, i to właśnie daje nam największą satysfakcję!

Webinar poprowadzi z nami Monika Filarowska, doktor nauk społecznych i strateg kobiecych biznesów. Specjalizuje się w budowaniu silnych marek osobistych, obok których nie da się przejść obojętnie. Uczy jak świetnie zarabiać na swojej wiedzy, pasji i talentach, a chyba

tego właśnie chcemy , hmm?

Chcesz dowiedzieć się, co możesz poprawić w swojej firmie, by cieszyć się pracą, przejąć kontrolę nad zleceniami i zarabiać fajne pieniądze?

webinar odbył się w czwartek, 23.01 godz. 20:00. Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych, gdzie na pewno będziemy informować o kolejnych wydarzeniach edukacyjnych.

copyright 2019 SHABLON