Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/gotujesy/domains/pixel-witches.pl/public_html/shablon/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 492

NIESZABLONOWY WEBINAR

jak uniknąć największych błędów wizerunkowych na Instagramie i zacząć korzystać z magii pięknego, skutecznego i zarabiającego profilu społecznościowego

zapisy na webinar zamknięte
kolejny webinar już wkrótce!

Powiedz nam, czy…

Prowadzisz swój profil na Instagramie, poświęcasz masę czasu, przykładasz się do wyboru hashtagów oraz interesujących treści, ale Twoi odbiorcy wciąż nie reagują i wcale ich nie przybywa?

Próbujesz odnaleźć swój styl, ale Twój profil wciąż nie spełnia Twoich oczekiwań i nie wiesz, co jeszcze możesz zrobić, żeby było lepiej? Chciałabyś się przyłożyć i w końcu prowadzić śliczny profil, ale Twój Instagram idzie… jak krew z nosa?

Podobają Ci się spójne konta na Instagramie z motywem lub kolorem przewodnim, ale Twoje konto wciąż prezentuje estetykę od sasa do lasa?

Masz przydatną wiedzę, organizujesz webinaria, live’y, piszesz bloga, ale nie wiesz, jak podzielić się tą wiedzą na Instagramie, tak żeby odbiorcy zaczęli ją kupować?

Patrzysz na swój profil i czujesz, że bliżej mu do totalnego chaosu niż uporządkowanej, spójnej wizytówki Twojego biznesu, a Ty patrzysz na piękne Instagramy i aż Cię skręca z zazdrości?

Wygląda na to, że popełniasz przynajmniej jeden (a może więcej!) z największych graficznych błędów na Instagramie. Poznaj je na naszym webinarze i dowiedz się, jak z nimi walczyć!

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

jesteśmy Karla i Ania, czyli kreatywne duo grafików i strategów komunikacji. Na co dzień tworzymy wizerunek kobiecych marek m.in. w mediach społecznościowych.
Z prowadzenia estetycznego i skutecznego konta szkoliłyśmy w ramach współpracy z Martą Kaczmarski, czyli Instagram Instruktor. Nasze wizerunkowe porady znalazły się w jednej z edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej oraz na łamach magazynu MINT. Często słyszymy, że nasze instagramowe konto @nieszablonowyshablon jest wow! I pewnie dlatego zostało uznane za wzorcowe m.in. przez Joannę Ceplin w jej kursie online.
Ale najważniejsze w tym wszystkim są dla nas efekty, jakie osiągają nasze klientki, które korzystają z naszych zaleceń i szablonów grafik zaprojektowanych dla nich w ramach nieszablonowej współpracy.  

Chcesz dowiedzieć się, jak my to robimy i jak stworzyć piękne konto na Instagramie w firmie opartej o wiedzę, usługi i kobiece infoprodukty?

zapisy na webinar zamknięte
kolejny webinar już wkrótce

copyright 2019 SHABLON