Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/gotujesy/domains/pixel-witches.pl/public_html/shablon/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 492
Dziew
czyno!

Dziew
czyno!

Wizerunek Twojej marki jest przypadkowy i chaotyczny?

Twoim grafikom brakuje spójności?

Publikowane materiały wędrują „od sasa do lasa”?

ZRÓB Z TYM PORZĄDEK

ZAPISY NA WYZWANIE SĄ JUŻ ZAMKNIĘTE
ŚLEDŹ NAS, BY NIE PRZEGAPIĆ KOLEJNYCH

14 sty

FONTY

czyli kilka słów o typografii i o tym, jak nie robić sobie bałaganu w podstawowym narzędziu graficznym, jakim jest tekst

rozsądny wybór typografii dla marki

15 sty

KOLORY

czyli rzecz o kolorach marki i o tym, jak zdecydować się na konkretne barwy, a potem konsekwentnie ich się trzymać

skuteczny dobór kolorów dla marki

16 sty

ZDJĘCIA

czyli pogadanka o materiale zdjęciowym i o tym, jak go tworzyć, coby się nie narobić, a efekt mieć wspaniały

zdjęciowe tipy i porady

14 sty

FONTY

czyli kilka słów o typografii i o tym, jak nie robić sobie bałaganu w podstawowym narzędziu graficznym, jakim jest tekst

rozsądny wybór typografii dla marki

15 sty

KOLORY

czyli rzecz o kolorach marki i o tym, jak zdecydować się na konkretne barwy, a potem konsekwentnie ich się trzymać

skuteczny dobór kolorów dla marki

16 sty

ZDJĘCIA

czyli pogadanka o materiale zdjęciowym i o tym, jak go tworzyć, coby się nie narobić, a efekt mieć wspaniały

zdjęciowe tipy i porady

Jeżeli czujesz, że brak fajnej myśli przewodniej Twoich grafik to właśnie Twój problem, dołącz do nas! W lekki, przystępny sposób opowiemy o tym, jakich błędów unikać i co zrobić, żeby Twoje grafiki zaczęły wreszcie identyfikować Twoją markę.

Bon
usy!

Po każdej lekcji na Zoom otrzymasz:

powtórkę spotkania do obejrzenia w ciągu 72h

podsumowanie lekcji z checklistą porządkową do wykonania

możliwość przesłania efektów swoich porządków do konsultacji

JEST COŚ JESZCZE!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zapisz się na wyzwanie zanim zegar dobije do „0”, a otrzymasz wstęp na wyjątkowy webinar bonusowy w dniu 17 stycznia:

„Osobowość marki jako tajna broń skutecznego wizerunku”

Po zakończonym wyzwaniu będziesz:

tworzyć czytelne treści dla swoich odbiorców
z łatwością poprawnie używać ozdobnych fontów
mieć spójną paletę kolorystyczną marki
wiedzieć, jak używać kolorów dla podkreślenia przekazu
wiedzieć, gdzie szukać darmowych zdjęć
wybierać zdjęcia pasujące do Twojej marki

o nas

jesteśmy Karla i Ania, czyli kreatywne duo grafików i strategów komunikacji, tworzących nieszablonowe studio SHABLON.

od 5 lat pomagamy ambitnym przedsiębiorcom, takim jak Ty, tworzyć wpadający w oko wizerunek i spójną komunikację graficzną, przyciągającą wymarzonych klientów.

Słuchamy, proponujemy, radzimy i dobieramy rozwiązania dedykowane różnym kanałom, dzięki czemu Twoja marka stanie się rozpoznawalna, klienci zaufają Twojemu autorytetowi, a Ty zobaczysz realne zyski w swojej kieszeni.

 mówią 

Uwielbiam współpracę z dziewczynami z SHABLON! Zanim zaczęłam biznes, kierowałam zespołem kreatywnym, a zatem długo zwlekałam z oddaniem kawałka kreatywnej pracy innym. Karla i Ania to bardzo pozytywne osoby, ktore pokazały, że mogę im w pełni zaufać. Ich umiejętność aktywnego słuchania klienta połączona ze świetnym okiem designowyn to gwarancja spokoju. Oddając część prac graficznych w ich ręce mogłam bez stresu poświęcić czas na strategiczny rozwój mojego biznesu. Bardzo Wam dziękuję, dziewczyny!
Axela Rinoa

 mówią 

SHABLON to świetny tandem profesjonalistek i przemiłych kobiet, które zarówno zadbają o Twój wizerunek biznesowy, jak i prostymi słowami wytłumaczą podstawy marketingu. Jeśli nie wiesz, jak pokazać swoją profesję, pasję, produkt lub usługę to... koniecznie skontaktuj się z Karoliną. Dzięki nowoczesnej szacie graficznej od SHABLONu i skutecznym rekomendacjom co do wykorzystania nowych mediów, osiągniesz swoje biznesowe cele. Polecam!
Dominika Nawrocka

 mówią 

Chciałam, żeby landing page był przejrzysty i piękny. Lubię, jak grafika i zdjęcia „mówią” – gdy można wyczytać z nich dodatkowe informacje. Dziewczynom z SHABLON się to udało! Kurs jest bardzo spójny wewnętrznie. Ma piękną szatę graficzną PDF-ów kursowych, maili kursowych, dodatkowych materiałów. Pewne symbole, czcionki itp. przewijają się cały czas i całość jest bardzo spójna i piękna, a grafika kursu jest często chwalona przez odbiorców.
Emilia
kulpa-nowak

 mówią 

Przymierzając się do stworzenia strony Balaboom, nie miałyśmy sprecyzowanego pomysłu. Wiedziałyśmy, że strona powinna przekazywać luz, radość, nowy pomysł na klasyczny produkt, jakim jest odzież reklamowa. Nasze kolekcje są odważne, kolorowe i dziewczyny świetnie to uchwyciły. Zaproponowały konwencję komiksową, do której doskonale pasują nasze produkty. Dzięki nowej stronie, również w wersji angielskiej, stale poszerzamy grono naszych klientów o firmy i teamy w Polsce i zagranicą.
Wiola Pęzioł
Monia Przeździecka

 mówią 

Współpraca z dziewczynami z SHABLONu okazała się krokiem milowym dla mojej firmy. Dzieki wyczuciu stylu Karoliny udało się stworzyć nie tylko przyciągający i skuteczny landing page, ale także bazę graficzną do komunikacji na fanpage’u. Sama strona okazała się bardzo skuteczna, jeśli chodzi o konwersję, nawet w potencjalnie niskim okresie sprzedażowym. To pokazuje, jak ważny jest przyciagający graficznie wizerunek i jak bardzo może on pomóc w sprzedaży.
Asia Choromańska
Mała Lingua

 mówią 

Ania i Karolina pomogły mi ubrać koncepcję marki i bloga stworzonych z myślą o tłumaczach w piękną i funkcjonalną grafikę. Nie tylko doskonale doradziły wybór elementów identyfikacji wizualnej, ale także zaprojektowały spójne strony internetowej dla bloga i mojej marki osobistej, dzięki czemu moja działalność w sieci zaczyna być rozpoznawalna. Dziewczyny zaprojektowały też całą masę materiałów do druku, z których korzystam z przyjemnością już od 3 lat, a one nie zestarzały się nawet o jeden dzień!
Diana Jankowiak
Energia Tłumaczy

Zapisz się na wyzwanie, aby otrzymać specjalne materiały i ruszyć z miejsca swój zaniedbany wizerunek. Przed każdą lekcją otrzymasz link do spotkania na Zoomie. O wszystkich szczegółach technicznych poinformujemy mailowo. Do wyzwania nie potrzebujesz żadnego specjalistycznego oprogramowania. Tylko Twój mózg i Zoom!

Ryzyko: 0, fun: 100%! Promise!

copyright 2018 SHABLON