Cześć!

Dziewczyno!
fajnie, że zaczynasz interesować się strategicznym wizerunkiem i jego biznesowym potencjałem. Ciekawe, estetyczne grafiki to nie wszystko! Jeżeli nie są elementem przemyślanej całości i nie służą Twoim biznesowym celom, ich wartość jest niewielka.

Jeżeli właśnie stoisz przed decyzją o zmianie wizerunku, dowiedz się, co warto wziąć pod uwagę i jak przygotować się do metamorfozy, aby przyniosła Ci realne korzyści i zyski prosto do Twojej kieszeni. Spędź u nas tyle czasu, ile tylko potrzebujesz, a w razie pytań, daj nam znać w komentarzu. Na początek zapoznaj się z naszym holistycznym podejściem do tematu wizerunku. Przeczytaj wybrane przez nas artykuły, dzięki którym dowiesz się nieco więcej o naszej misji i wizji biznesu.

 

Wybierz jeden z poniższych wątków, a potem idź za wewnętrznym głosem!

5 kroków do lepszego biznesu
Działasz na rynku już od jakiegoś czasu, ale nadal nie osiągnęłaś zadowalającego poziomu? Być może popełeniasz jeden z 5 podstawowych błędów. Przeczytaj o 5 krokach do wyższego poziomu Twojego biznesu, które odmieniły i naszą biznesową ścieżkę.
 
nieszablonowa metamorfoza
Pzymierzasz się do graficznych zmian? Zastanawiasz się, po co Ci strategiczny wizerunek? Przeczytaj artykuły na temat nieszablonowego rebrandingu i przekonaj się, jaki wpływ na każdy aspekt biznesu ma Twój wizerunek. Powiemy Ci krok po kroku, jakie materiały opracować.
Czy stać cię na wizerunek DIY?
Wahasz się, czy zainwestować w pracę designera, czy może popracować nad wizerunkiem marki samodzielnie? Każda z opcji jest dobra, w zależności od tego, na jakim etapie biznesu jesteś. Dowiedz się, jakie czynniki wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji.

Pst, girl!

BEZPŁATNE MATERIAŁY

wiemy, że Twoja marka jest naprawdę świetna! Czas pokazać to całemu światu i zawalczyć o biznes i zyski, o których ciągle tylko marzysz! Dlatego proponujemy Ci nasze bezpłatne workbooki. Pobierz i przekonaj się, co możesz zmienić już dziś!

Cześć!

POZNAJ NASZĄ PACZKĘ
jesteśmy Karla i Ania, czyli kreatywne duo grafików i najlepszych przyjaciółek. Od 6 lat tworzymy strategiczny wizerunek marek i konwertujące strony www.

Słuchamy, radzimy i dobieramy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym klienci zaufają Twojemu autorytetowi, a Ty zobaczysz realne zyski w kieszeni! Pracujemy z Sylwią, programistką, która opiekuje się techniczną stroną projektów, i Moniką – nieszablonową strateg kobiecych biznesów eksperckich – która potrafi dotrzeć do Twoich ukrytych talentów i przekuć je w dochodowe przedsięwzięcie! Tak powstała nasza agencja brandingowa nieszablonowych Dziewczyn!